Nawigacja








Joga i medytacja

Jak wiemy z relacji niektórych ludzi, którzy uprawiali jogę, często towarzyszą jej złe rzeczy. Oto opis jednego z adeptów jogi, Paramahansa Muktandany (1/256), który starał się podczas seansu jogi obudzić jedną z dwóch energii w swoim ciele:

„Odczułem ostry ból poniżej pępka. Próbowałem krzyknąć, lecz nie mogłem wydobyć głosu. Wydawało mi się, że coś utknęło mi w gardle. Później zobaczyłem brzydkie i wzbudzające grozę demoniczne postacie. Następnie zobaczyłem błyski ognia ze wszystkich stron i poczułem, że płonę. Nagle zobaczyłem wielką kulę światła. Weszło ono we mnie i wniknęło do mojej głowy. Me oczy mocno zamknęły się i straciłem przytomność.”

U niektórych osób pojawiały się też zdolności paranormalne oraz możliwość przekazania swojej energii duchowej na inną osobę (1/242). U joginów pojawia się też pewna pycha - uważają, że są ponad zwykłymi ludźmi, czują się wybranymi i wtajemniczonymi, choć na zewnątrz mogą tego nie okazywać.

Ludzie uprawiający jogę i mający już pewien staż podczas medytacji dostrzegają byty niewidzialne, moce tajemne ( jak w czytanym przykładzie). Jako chrześcijanie możemy dostrzec, że jogini kontaktują się po prostu z demonami. Niektórzy ludzie są zaintrygowani i zainteresowani jogą – uważają, że pozwoli im to na znalezienie boga czy na lepsze życie. Wydaje im się to łatwiejsze, niż odwrócenie się od grzechów i podporządkowanie się Bogu Biblii. Dodam jeszcze, że medytacja stosowana w jodze jest całkowicie inna od chrześcijańskiego skupiania się na Bogu – inne są cele, założenia i metody. Nie dajcie się zwieść pozorom - więcej na temat Jogi możesz dowiedzieć się klikając tutaj lub tutaj.



     
  wyślij komuś link
  Ogłoszenia

  Twoje radio - Wiara i Wolność (Chicago wpna 1490 AM, Niedziela 5:00 PM). Po więcej informacji: www.wiaraiwolnosc.pl

  Jeśli chciałbyś otrzymać darmowy film Jezus (DVD), kliknij tutaj
  Jeśli chciałbyś dowiedzieć się z jakiego powodu,
  kliknij tutaj


  Jeśli chciałbyś zadać pytanie lub wyrazić opinię, kliknij tutaj

  Jeśli masz sugestie
  jak możemy efektywniej służyć Jezusowi,
  kliknij tutaj

  Jeśli na stronie www.zaJezusem.com znalazłeś materiał nie posiadający praw autorskich proszę o kontakt.

   
     
   3164286